Meny - Kickboxing.no

Scandinavien Open på Sport N

Følg med på Sport N på torsdag 20september kl 1915
og fredag 21september kl 1730

Resultater (..)

/ Publisert: tirsdag 18. september 2007

Hold deg oppdatert

Få siste nytt fightere, stevner, nyheter og live-sendinger i din innboks.

Se innslag fra TV2 sporten lørdag 15september
og følg med på Sport N på torsdag 20september kl 1915
og fredag 21september kl 1730

Resultater:

Fullkontakt kvinner
-48 kg Gull: Mirja Lukkonen Fighter KBK
Sølv: Maria Lisa Vaanenen Finland
Bronse: Piia Jaaskaliainen Sentrum KBK

-52 kg Gull: Mie Posselt Chin Gu Danmark
Sølv: Jenni Tittanen Finland
Bronse: Joanna Gutowska Finland
Bronse: Camilla Johansen Sentrum KBK

-56 kg Gull: Mette Solli Team Norway
Sølv: Britt Janne Mardal Askøy KBK


-60 kg Gull: Thea Therese V Næss Team Norway
Sølv: Anne Vuorinen Finland
Bronse: Atka Kubinska Polen

-65 kg Gull: Birgit Reitan Øksnes Fighter KBK
Sølv: Osp Egilsdottir Drammen KBK
Bronse: Barbara Sewerynick Polen

-70 kg Gull: Marianne Berthelsen Team Fighter
Sølv: Dorcas Wairegi Kenya

Fullkontakt menn
-60 kg Gull: Damian Lawniczak Polen
Sølv: Jsaal Kamau Kenya
Bronse: Owen Bungay Bispeberg, Danmark

-63,5 kg Gull: Tomasz Pietraszewski Polen
Sølv: Arild Mikalsen Team Norway
Bronse: Francis Gichena Kenya
Bronse: Emin Dauti Bispeberg, Danmark

-67 kg Gull: Marsin Mazurkiewicz Polen
Sølv: Jared Onyango Kenya
Bronse: Bekhan Makov Sentrum KBK
Bronse: Øzkan Erkmen Team Fighter

-71 kg Gull: Christian Kvatningen Team Norway
Sølv: Andreas Lødrup Team Norway
Bronse: Jere Rainekainen Finland
Bronse: Joachim Hansen Team Fighter

-75 kg Gull: Robert Zietek Polen
Sølv: Michael Jablonski Polen
Bronse: Martin Ideie Kenya


-81 kg Gull: Mikka Lumilampi Finland
Sølv: Kimmo Kurvi Finland
Bronse: Karl Martin Richardsen Team Fighter
Bronse: Terje Unnerud Team Fighter

-86 kg Gull: Boguniel Polonski Polen
Sølv: Wojciech Myslinski Polen
Bronse: Teppo Laine Finland


Semikontakt damer

Åpen Gull: Ida Abrahamsen Team Fighter
Sølv: Ina Grindheim Team Fighter
Bronse: Ida Skjeseth Team Fighter
Bronse: Emilia Szabłowska Polen

Semikontakt herrer

Åpen Gull: Piotr Bąkowski Polen
Sølv: Jan Olav Solli Team Fighter
Bronse: Andrea Bompani Italia
Bronse: Elend Selman Sentrum Kamp

Musical Forms
Gull: Ole Johnny Berntsen Team Fighter
Sølv: Anja Teilmann Team Fighter
Bronse: Anette Sexe Team Fighter
Bronse: Inger Ammundrød Larvik

Best Fighter
Menn fullkontakt: Christian Kvatningen
Damer fullkontakt: Thea Therese Næss
Menn semikontakt: Piotr Bakowski
Damer semikontakt: Ida Abrahamsen